Új jelszó kérése
ElectroSub

Összehasonlítás
Fizetési megoldás
Termékajánló

Házhozszállítás

Állásajánlatok
2018.08.24 09:00

Műszaki termékfelelős pozíció

Az Energom Electronic Kft. csapata munkatársat keres műszaki termékfelelős munkakörbe!

Az Energom Electronic Kft.-nél ipari áramellátó eszközök és rendszerek kereskedelmével, fejlesztésével és gyártásával foglalkozunk. Célunk, hogy ügyfeleink igényeit a legmagasabb műszaki színvonalon és a lehető legrövidebb idő alatt elégítsük ki.

Szeretnénk egy műszaki termékfelelőssel bővíteni csapatunkat. Ha villamosmérnöki végzettséged van, vagy tanulmányaid éppen folyamatban vannak és szeretnél olyan helyen dolgozni, ahol nem csak rengeteget tanulhatsz, de előre lépési lehetőség is van, akkor lehet, Téged keresünk!

Ha az alábbi tulajdonságokkal rendelkezel, akkor élvezni fogjuk a közös munkát:

  • Proaktív vagy: a tettvágyad hatalmas, ezért keresed a lehetőségeket és nem arra vársz, hogy a lehetőségek találjanak meg Téged.
  • Találékony vagy: ráismersz a termékekben rejlő alkalmazási lehetőségekre.
  • Kielégítetlen tudásszomjad van: minden szakmai kérdésre azonnal és maradéktalanul szeretnél választ adni és ezért hajlandó is vagy tanulni.
  • Szereted megosztani tudásodat a világgal: az újonnan tanult dolgokról azonnal írni akarsz úgy, hogy az ne csak szakmailag legyen színvonalas, de le is kösse az olvasót.
  • Szereted a pörgést: ha egy új projekt, vagy ügyfél van a láthatáron alig várod, hogy megkezdődjön a közös munka.
  • Precíz vagy: csak a 100%-osan elvégzett munkára mondod azt, hogy tökéletes, a 99%-nál még hiányérzeted van.
  • Egészséges az önkritikád és felelősséget vállalsz a tetteidért: tudod, hogy „csak az nem hibázik, aki nem dolgozik”, ezért tisztában vagy vele, hogy hibázhatsz, ami nem bűn. Ha ez előfordul, akkor elismered, nem keresel kifogásokat, nem próbálod másra hárítani a felelősséget.

Rád váró feladatok:

  • Ügyfelek műszaki kérdéseinek megválaszolása, felmerülő problémákra megoldások keresése.
  • Termékekkel kapcsolatos mérések elvégzése és kiértékelése.
  • Egyes termékek lehetséges alkalmazási területeinek feltérképezése.
  • Műszaki cikkek és termékismertetők írása.
  • Webshop műszaki megfelelőségének felügyelete.
  • Opcionálisan: egyedi áramellátó rendszerek tervezése és kivitelezése.

Az alábbi elvárásokat támasztjuk veled szemben:

  • Villamosmérnöki végzettséged van, vagy tanulmányaid folyamatban vannak.
  • Írásban és szóban is szabatosan fogalmazol.
  • Legalább középszintű angol nyelvtudással rendelkezel és megérted az angol nyelvű szakirodalmat.
  • Precízen és pontosan dolgozol, tartod a határidőket.
  • Rendszerezett vagy.
  • Legalább heti 20 óra munkát tudsz vállalni.

Amit biztosítunk neked:

  • Versenyképes bérezést.
  • Magasszintű műszaki támogatást.
  • Hosszútávú munkalehetőséget.
  • Fejlődési és előre lépési lehetőséget.
  • Rugalmas munkaidőt.
  • Fiatalos légkört.

Ha szimpatikusak a rád váró feladatok, az elvárásaink teljesítése nem jelent problémát és azonosulni tudsz azokkal az elvekkel és eszmékkel amikhez a munkánk során tartjuk magunkat, akkor jelentkezz hozzánk műszaki termékfelelősnek!

Küldd el fényképes önéletrajzodat az energom@energom.hu e-mail címre és mi egy munkanapon belül felvesszük veled a kapcsolatot.

Webáruház készítés