FIAMM 12FGL70L 12V 70Ah VRLA UPS battery
Product price
Item number
12FGL70L
Share
Features
Inventory
0 pcs
Short product description
- 10 éves élettartamra tervezve
- Akár 1250 ciklus 20%-os kisütési mélységig kisütve
- Felitatott elektrolitú, szeleppel vezérelt gázrekombinációs savas ólomakkumulátor
- 99%-os belső gázrekombinációs képesség
- Szivárgásmentes
- Karbantartásmentes
- 100%-ban újrahasznosítható
- Alkalmazható, mint szünetmentes- (UPS), munka- és riasztó akkumulátor
Manufacturer
FIAMM
Manufacturer partnumber
12FGL70L
Product type
Industrial lead acid battery
Product family
FGL
Type
VRLA - AGM
Chemistry
Lead acid
Application
UPS, Alarm system, Cyclic, Renewable energy, Medical
VdS approval
No
Voltage
12V
Capacity
70Ah
Design life
10 years
Length
350mm
Width
166mm
Height
176mm
Similar products
FIAMM 12FGL70 12V 70Ah VRLA UPS battery