ITECH IT8006-800-25 800V 25A 6000W DC electronic load
Item number
IT8006-800-25
Manufacturer partnumber
IT8006-800-25
Height
3U
Output power
6000W
Output voltage range 1
0 – 800 V
Output current range
0 – 25 A