ITECH IT8090-2250-125 2250V 125A 90000W DC electronic load
Item number
IT8090-2250-125
Manufacturer partnumber
IT8090-2250-125
Output power
90000W
Output voltage range 1
0 – 2 250 V
Output current range
0 – 125 A