ITECH IT8090-300-1125 300V 1125A 90000W DC electronic load
Item number
IT8090-300-1125
Manufacturer partnumber
IT8090-300-1125
Output power
90000W
Output voltage range 1
0 – 300 V
Output current range
0 – 1 125 A