ITECH IT8090-800-375 800V 375A 90000W DC electronic load
Item number
IT8090-800-375
Manufacturer partnumber
IT8090-800-375
Output power
90000W
Output voltage range 1
0 – 800 V
Output current range
0 – 375 A