ITECH IT8108-500-720 500V 720A 108000W DC electronic load
Item number
IT8108-500-720
Manufacturer partnumber
IT8108-500-720
Output power
108000W
Output voltage range 1
0 – 500 V
Output current range
0 – 720 A