ITECH IT8126-2250-175 2250V 175A 126000W DC electronic load
Item number
IT8126-2250-175
Manufacturer partnumber
IT8126-2250-175
Output power
126000W
Output voltage range 1
0 – 2 250 V
Output current range
0 – 175 A