ITECH IT8126-300-1575 300V 1575A 108000W DC electronic load
Item number
IT8126-300-1575
Manufacturer partnumber
IT8126-300-1575
Output power
126000W
Output voltage range 1
0 – 300 V
Output current range
0 – 1 575 A