ITECH IT8126-500-840 500V 840A 126000W DC electronic load
Item number
IT8126-500-840
Manufacturer partnumber
IT8126-500-840
Output power
126000W
Output voltage range 1
0 – 500 V
Output current range
0 – 840 A