ITECH IT8418-600-450 600V 450A 18000W DC electronic load
Item number
IT8418-600-450
Manufacturer partnumber
IT8418-600-450
Height
15U
Output power
18000W
Output voltage range 1
0 – 600 V
Output current range
0 – 450 A