MEAN WELL NPB-360-48TB 48V 6A akkumulátortöltő
-21%
Termék ára
Kezdete: 2026.04.30   Vége: 2026.05.31
Kedvezmény a megrendelt mennyiség alapján
MennyiségKedvezményTermék Ár (Nettó)
Cikkszám
NPB-360-48TB
Megosztom
Funkciók
Raktárkészlet
0 db
Rövid leírás a termékről
A termék tulajdonságai
MEAN WELL NPB-360-48TB 48v 6a akkumulátor gyorstöltő
Műszaki adatok
JellemzőÉrték
GyártóMEAN WELL
Termék típusa48V 6A akkumulátor gyorstöltő
TermékcsaládNPB
TokozásAsztali
Bemeneti feszültségtartomány90-264VAC, 127-370VDC
Névleges kimeneti feszültség48VDC
Maximális töltőáram6A
Töltési algoritmus3 lépcsős
Hőmérséklet-kompenzációNincs
Tölthető akkumulátor típusaSavas ólomakkumulátor, Lítium akkumulátor
Hivatalos gyártói adatlap – MEAN WELL NPB-360-48TB
Gyártó
MEAN WELL
Gyártói cikkszám
NPB-360-48TB
Termék típusa
48V 6A akkumulátor gyorstöltő
Termékcsalád
NPB
Tokozás
Asztali
Bemeneti feszültségtartomány
90-264VAC, 127-370VDC
Névleges kimeneti feszültség
48VDC
Maximális töltőáram
6A