TDK-Lambda CUS500M1-24 24V 12,5A 300W tápegység
Termék ára
Cikkszám
CUS500M1-24
Megosztom
Funkciók
Raktárkészlet
0 db
Gyártó
TDK-Lambda
Gyártói cikkszám
CUS500M1-24
Termék típusa
24V 12,5A ipari tápegység
Termékcsalád
CUS
Tokozás
Tokozatlan
Bemeneti feszültségtartomány
85-265VAC
Kimenetek száma
1
Kimeneti teljesítmény
300W
Kimeneti feszültség
24V
Kimeneti áramerősség 1
12,5A