Összehasonlítás
Fizetési megoldás
Termékajánló

Házhozszállítás

Állásajánlatok
2018.08.24 09:49

Műszaki értékesítő pozíció

Az Energom Electronic Kft. csapata munkatársat keres műszaki értékesítő munkakörbe!

Az Energom Electronic Kft.-nél ipari áramellátó eszközök és rendszerek kereskedelmével, fejlesztésével és gyártásával foglalkozunk. Célunk, hogy ügyfeleink igényeit a legmagasabb műszaki színvonalon és a lehető legrövidebb idő alatt elégítsük ki.

Szeretnénk egy műszaki értékesítővel bővíteni csapatunkat. Ha műszaki területhez kapcsolódó végzettséged van, már legalább egy éves tapasztalattal rendelkezel áramellátáshoz kapcsolódó eszközök értékesítésében és szeretnél olyan helyen dolgozni, ahol nem csak rengeteget tanulhatsz, de előre lépési lehetőség is van, akkor lehet, Téged keresünk!

Ha az alábbi tulajdonságokkal rendelkezel, akkor élvezni fogjuk a közös munkát:

  • Proaktív vagy: a tettvágyad hatalmas, ezért keresed a lehetőségeket és nem arra vársz, hogy a lehetőségek találjanak meg Téged.
  • Extrovertált vagy: keresed az emberi kapcsolatokat és ápolod is azokat.
  • Találékony vagy: ráismersz az ügyfelek igényeire már azelőtt, hogy Ők maguk rájöttek volna, mire van szükségük.
  • Kielégítetlen tudásszomjad van: minden szakmai kérdésre azonnal és maradéktalanul szeretnél választ adni és ezért hajlandó is vagy tanulni.
  • Szereted a pörgést: ha egy új projekt, vagy ügyfél van a láthatáron alig várod, hogy megkezdődjön a közös munka.
  • Precíz vagy: csak a 100%-osan elvégzett munkára mondod azt, hogy tökéletes, a 99%-nál még hiányérzeted van.
  • Egészséges az önkritikád és felelősséget vállalsz a tetteidért: tudod, hogy „csak az nem hibázik, aki nem dolgozik”, ezért tisztában vagy vele, hogy hibázhatsz, ami nem bűn. Ha ez előfordul, akkor elismered, nem keresel kifogásokat, nem próbálod másra hárítani a felelősséget.

Rád váró feladatok:

  • Ajánlatok elkészítése úgy, hogy az az ügyfél tetszését elnyerje.
  • Potenciális ügyfelek felkutatása, cégen belül a megfelelő emberek megtalálása.
  • Ügyféligények feltérképezése a megfelelő megoldás ajánlása és keresztértékesítés végett.
  • Kapcsolat ápolása az ügyfelekkel.
  • A piac figyelése, tudásod naprakészen tartása.

Az alábbi elvárásokat támasztjuk veled szemben:

  • Legalább 1 éves szakmai tapasztalattal rendelkezel áramellátási eszközök, vagy rendszerek értékesítésében.
  • A Word és Excel programokat nem csak hírből ismered, hanem dolgozni is tudsz velük.
  • Szóban és írásban is megválogatod a szavaidat, alázatos, tisztelettudó és precíz vagy.
  • Műszaki területen végezted középiskolai és/vagy felsőfokú tanulmányaidat.
  • Írásban jól boldogulsz az angol nyelvvel.

Amit biztosítunk neked:

  • Versenyképes alapbért teljesítmény alapú bónusszal.
  • Magas szintű műszaki és kereskedelmi támogatást.
  • Fejlődési és előre lépési lehetőséget.

Ha szimpatikusak a rád váró feladatok, az elvárásaink teljesítése nem jelent problémát és azonosulni tudsz azokkal az elvekkel és eszmékkel amikhez a munkánk során tartjuk magunkat, akkor jelentkezz hozzánk műszaki értékesítőnek!

Küldd el fényképes önéletrajzodat az energom@energom.hu e-mail címre és mi egy munkanapon belül felvesszük veled a kapcsolatot.

Webáruház készítés