MEAN WELL MCB-6K3P-D20 kismegszakító 20A 3P D-karakterisztika AC 415V 6kA
-13%
Termék ára
Kezdete: 2026.04.30   Vége: 2026.05.31
Cikkszám
MCB-6K3P-D20
Megosztom
Funkciók
Raktárkészlet
0 db
Rövid leírás a termékről
A MEAN WELL MCB-6K3P-D20 egy mcb-6k3p-d, a MCB-6K3P-D20 termékcsalád tagja.
A termék tulajdonságai
MEAN WELL MCB-6K3P-D20 mcb-6k3p-d
Műszaki adatok
JellemzőÉrték
GyártóMEAN WELL
Termék típusaMCB-6K3P-D
Névleges feszültség415VAC
Hivatalos gyártói adatlap – MEAN WELL MCB-6K3P-D20
Gyártó
MEAN WELL
Gyártói cikkszám
MCB-6K3P-D20
Termék típusa
MCB-6K3P-D
Névleges feszültség
415VAC