MEAN WELL GST25B15-P1J 15V 1,66A 25W tápegység
-21%
Termék ára
Kezdete: 2026.04.30   Vége: 2026.05.31
Kedvezmény a megrendelt mennyiség alapján
MennyiségKedvezményTermék Ár (Nettó)
Cikkszám
GST25B15-P1J
Megosztom
Funkciók
Raktárkészlet
0 db
Rövid leírás a termékről
A MEAN WELL GST25B15-P1J egy ipari asztali tápegység, asztali, a GST termékcsalád tagja. Kimenet: 15V 1,66A, 25W kimeneti teljesítmény. Univerzális bemenet: 85-264VAC.
A termék tulajdonságai
MEAN WELL GST25B15-P1J ipari asztali tápegység
A MEAN WELL GST25B15-P1J egy asztali ipari asztali tápegység 15V 1,66A kimenettel és 25W teljesítménnyel. A GST termékcsalád tagja. Univerzális bemenet: 85-264VAC.
Műszaki adatok
JellemzőÉrték
GyártóMEAN WELL
Termék típusaIpari asztali tápegység
TermékcsaládGST
TokozásAsztali
Bemeneti feszültségtartomány85-264VAC
Kimenetek száma1
Kimeneti teljesítmény25W
Kimeneti feszültség15V
Kimeneti áramerősség 11,66A
OrvosiNem
Hivatalos gyártói adatlap – MEAN WELL GST25B15-P1J
Gyártó
MEAN WELL
Gyártói cikkszám
GST25B15-P1J
Termék típusa
Ipari asztali tápegység
Termékcsalád
GST
Tokozás
Asztali
Bemeneti feszültségtartomány
85-264VAC
Kimenetek száma
1
Kimeneti teljesítmény
25W
Kimeneti feszültség
15V
Kimeneti áramerősség 1
1,66A