MEAN WELL RSDW20F-03 1 kimenetű DC/DC konverter; 20W; 3,3V 5,5A; 1,5kV szigetelt
-13%
Termék ára
Kezdete: 2026.04.30   Vége: 2026.05.31
Kedvezmény a megrendelt mennyiség alapján
MennyiségKedvezményTermék Ár (Nettó)
Cikkszám
RSDW20F-03
Megosztom
Funkciók
Raktárkészlet
0 db
Rövid leírás a termékről
A MEAN WELL RSDW20F-03 egy dc-dc konverter, smd, a RSDW20F termékcsalád tagja. Kimenet: 3,3V 5,5A, 20W kimeneti teljesítmény. Univerzális bemenet: 9-36V. Szigetelési feszültség: 1,5kV.
A termék tulajdonságai
MEAN WELL RSDW20F-03 dc-dc konverter
A MEAN WELL RSDW20F-03 egy smd dc-dc konverter 3,3V 5,5A kimenettel és 20W teljesítménnyel. A RSDW20F termékcsalád tagja. Univerzális bemenet: 9-36V.
Műszaki adatok
JellemzőÉrték
GyártóMEAN WELL
Termék típusaDC-DC konverter
TermékcsaládRSDW
TokozásSMD
Bemeneti feszültségtartomány9-36V
Kimenetek száma1
Kimeneti teljesítmény20W
Kimeneti feszültség3,3V
Kimeneti áramerősség 15,5A
OrvosiNem
KivitelFelületszerelhető
Szigetelési feszültség1,5kV
Hivatalos gyártói adatlap – MEAN WELL RSDW20F-03
Gyártó
MEAN WELL
Gyártói cikkszám
RSDW20F-03
Termék típusa
DC-DC konverter
Termékcsalád
RSDW
Tokozás
SMD
Bemeneti feszültségtartomány
9-36V
Kimenetek száma
1
Kimeneti teljesítmény
20W
Kimeneti feszültség
3,3V
Kimeneti áramerősség 1
5,5A
Orvosi
Nem
Kivitel
Felületszerelhető
Szigetelési feszültség
1,5kV