TDK-Lambda ZWS240BP-48 48V 5A 240W tápegység
Termék ára
Cikkszám
ZWS240BP-48
Megosztom
Funkciók
Raktárkészlet
0 db
Gyártó
TDK-Lambda
Gyártói cikkszám
ZWS240BP-48
Termék típusa
Ipari tápegység
Termékcsalád
ZWS-BP
Tokozás
Tokozatlan
Bemeneti feszültségtartomány
85-265VAC, 120-370VDC
Kimenetek száma
1
Kimeneti teljesítmény
240W
Kimeneti feszültség
48V
Kimeneti áramerősség 1
5A