MEAN WELL NSD15-48D15 2 kimenetű DC/DC konverter; 15W; 15V 500mA; -15V 500mA; 1,5kV szigetelt
A MEAN WELL NSD15-48D15 egy dc-dc konverter, dip6, a NSD termékcsalád tagja. Kimenet: 15V 500mA, 15W kimeneti teljesítmény. Univerzális bemenet: 18-72V. Kimenetek száma: 2.