MEAN WELL SMU01M-12N 1 kimenetű DC/DC konverter; 1W; 12V 84mA; 1,5kV szigetelt
A MEAN WELL SMU01M-12N egy dc-dc konverter, sip, a SMU termékcsalád tagja. Kimenet: 12V 84mA, 1W kimeneti teljesítmény. Univerzális bemenet: 10.8-13.2V. Szigetelési feszültség: 1,5kV.