ITECH IT-M3804-500-24 500V 24A 4000W DC elektronikus műterhelés
Cikkszám
IT-M3804-500-24
Gyártói cikkszám
IT-M3804-500-24
Magasság
1U
Kimeneti teljesítmény
4000W
Feszültség programozási-tartomány
0 – 500 V
Áramerősség programozási-tartomány
0 – 24 A