ITECH IT-M3806-32-240 32V 240A 6000W DC elektronikus műterhelés
Cikkszám
IT-M3806-32-240
Gyártói cikkszám
IT-M3806-32-240
Magasság
1U
Kimeneti teljesítmény
6000W
Feszültség programozási-tartomány
0 – 32 V
Áramerősség programozási-tartomány
0 – 240 A