ITECH IT-M3812-32-480 32V 480A 12000W DC elektronikus műterhelés
Cikkszám
IT-M3812-32-480
Gyártói cikkszám
IT-M3812-32-480
Magasság
2U
Kimeneti teljesítmény
12000W
Feszültség programozási-tartomány
0 – 32 V
Áramerősség programozási-tartomány
0 – 480 A