ITECH IT-M3812-500-72 500V 72A 12000W DC elektronikus műterhelés
Cikkszám
IT-M3812-500-72
Gyártói cikkszám
IT-M3812-500-72
Magasság
2U
Kimeneti teljesítmény
12000W
Feszültség programozási-tartomány
0 – 500 V
Áramerősség programozási-tartomány
0 – 72 A