ITECH IT-M3812-80-240 80V 240A 12000W DC elektronikus műterhelés
Cikkszám
IT-M3812-80-240
Gyártói cikkszám
IT-M3812-80-240
Magasság
2U
Kimeneti teljesítmény
12000W
Feszültség programozási-tartomány
0 – 80 V
Áramerősség programozási-tartomány
0 – 240 A