ITECH IT-M3905B-10-510 10V 510A 5100W DC elektronikus műterhelés
Cikkszám
IT-M3905B-10-510
Gyártói cikkszám
IT-M3905B-10-510
Magasság
1U
Kimeneti teljesítmény
5100W
Feszültség programozási-tartomány
0 – 10 V
Áramerősség programozási-tartomány
0 – 510 A