ITECH IT-M3912B-800-48 800V 48A 12000W DC elektronikus műterhelés
Cikkszám
IT-M3912B-800-48
Gyártói cikkszám
IT-M3912B-800-48
Magasság
2U
Kimeneti teljesítmény
12000W
Feszültség programozási-tartomány
0 – 800 V
Áramerősség programozási-tartomány
0 – 48 A