ITECH IT8054-2250-75 2250V 75A 54000W DC elektronikus műterhelés
Cikkszám
IT8054-2250-75
Megosztom
Funkciók
Raktárkészlet
0 db
Gyártó
ITECH
Gyártói cikkszám
IT8054-2250-75
Termék típusa
DC elektronikus műterhelés
Termékcsalád
IT8000
Tokozás
Rack-be szerelhető, Asztali
Magasság
15U
Kimeneti teljesítmény
54000W
Feszültség programozási-tartomány
0 – 2 250 V
Kommunikációs portok
USB, CAN, LAN, GPIB (IEEE 488), Leválasztott analóg, RS-232
Áramerősség programozási-tartomány
0 – 75 A