TDK-Lambda GEN400-13-IS420-3P400 400V 13A 5200W programozható tápegység
Termék ára
Cikkszám
GEN400-13-IS420-3P400
Megosztom
Funkciók
Raktárkészlet
0 db
Gyártó
TDK-Lambda
Gyártói cikkszám
GEN400-13-IS420-3P400
Termék típusa
0-400V 0-13A 5200W labortápegység
Termékcsalád
Genesys
Tokozás
Rack-be szerelhető
Magasság
2U
Kimeneti teljesítmény
5200W
Feszültség programozási-tartomány
0 – 400 V
Kommunikációs portok
RS-232, RS-485, USB, GPIB (IEEE 488), LAN, Leválasztott analóg
Áramerősség programozási-tartomány
0 – 13 A