FIAMM 12FGL70L 12V 70Ah Ipari zárt (zselés) ólomakkumulátor
Termék ára
Cikkszám
12FGL70L
Megosztom
Funkciók
Raktárkészlet
0 db
Rövid leírás a termékről
- 10 éves élettartamra tervezve
- Akár 1250 ciklus 20%-os kisütési mélységig kisütve
- Felitatott elektrolitú, szeleppel vezérelt gázrekombinációs savas ólomakkumulátor
- 99%-os belső gázrekombinációs képesség
- Szivárgásmentes
- Karbantartásmentes
- 100%-ban újrahasznosítható
- Alkalmazható, mint szünetmentes- (UPS), munka- és riasztó akkumulátor
Gyártó
FIAMM
Gyártói cikkszám
12FGL70L
Termék típusa
Ipari zselés akkumulátor
Termékcsalád
FGL
Gyártástechnológia
Kötött elektrolitú szeleppel vezérelt (zárt) - AGM
Kémia
Savas ólom
Alkalmazás
Szünetmentes áramforrás, Riasztóközpont, Ciklikus, Megújuló energia, Orvosi
VDS minősítéssel rendelkezik
Nem
Feszültség
12V
Kapacitás
70Ah
Tervezett élettartam
10 év
Hosszúság
350mm
Szélesség
166mm
Magasság
176mm