ITECH IT8054-300-675 300V 675A 54000W DC elektronikus műterhelés
Cikkszám
IT8054-300-675
Megosztom
Funkciók
Raktárkészlet
0 db
Gyártó
ITECH
Gyártói cikkszám
IT8054-300-675
Termék típusa
DC elektronikus műterhelés
Termékcsalád
IT8000
Tokozás
Rack-be szerelhető, Asztali
Magasság
15U
Kimeneti teljesítmény
54000W
Feszültség programozási-tartomány
0 – 300 V
Kommunikációs portok
USB, CAN, LAN, GPIB (IEEE 488), Leválasztott analóg, RS-232
Áramerősség programozási-tartomány
0 – 675 A