MEAN WELL NSD15-48D15 2 kimenetű DC/DC konverter; 15W; 15V 500mA; -15V 500mA; 1,5kV szigetelt
-13%
Termék ára
Kezdete: 2026.04.30   Vége: 2026.05.31
Kedvezmény a megrendelt mennyiség alapján
MennyiségKedvezményTermék Ár (Nettó)
Cikkszám
NSD15-48D15
Megosztom
Funkciók
Raktárkészlet
0 db
Rövid leírás a termékről
A MEAN WELL NSD15-48D15 egy dc-dc konverter, dip6, a NSD termékcsalád tagja. Kimenet: 15V 500mA, 15W kimeneti teljesítmény. Univerzális bemenet: 18-72V. Kimenetek száma: 2.
A termék tulajdonságai
MEAN WELL NSD15-48D15 dc-dc konverter
A MEAN WELL NSD15-48D15 egy dip6 dc-dc konverter 15V 500mA kimenettel és 15W teljesítménnyel. A NSD termékcsalád tagja. Univerzális bemenet: 18-72V.
Műszaki adatok
JellemzőÉrték
GyártóMEAN WELL
Termék típusaDC-DC konverter
TermékcsaládNSD
TokozásDIP6
Bemeneti feszültségtartomány18-72V
Kimenetek száma2
Kimeneti teljesítmény15W
Kimeneti feszültség15V
Kimeneti áramerősség 1500mA
OrvosiNem
KivitelFuratszerelhető
Hivatalos gyártói adatlap – MEAN WELL NSD15-48D15
Gyártó
MEAN WELL
Gyártói cikkszám
NSD15-48D15
Termék típusa
DC-DC konverter
Termékcsalád
NSD
Tokozás
DIP6
Bemeneti feszültségtartomány
18-72V
Kimenetek száma
2
Kimeneti teljesítmény
15W
Kimeneti feszültség
15V
Kimeneti áramerősség 1
500mA