TDK-Lambda G80-94-IEEE-3P480 80V 94A 7520W programozható tápegység
Termék ára
Cikkszám
G80-94-IEEE-3P480
Megosztom
Funkciók
Raktárkészlet
0 db
Gyártó
TDK-Lambda
Gyártói cikkszám
G80-94-IEEE-3P480
Termék típusa
0-80V 0-94A 7520W labortápegység
Termékcsalád
Genesys+
Tokozás
Rack-be szerelhető
Magasság
1U
Kimeneti teljesítmény
7520W
Feszültség programozási-tartomány
0 – 80 V
Kommunikációs portok
RS-232, RS-485, USB, LAN, Leválasztott analóg, Modbus-TCP, EtherCAT, GPIB (IEEE 488)
Áramerősség programozási-tartomány
0 – 94 A