ITECH IT-M3910B-10-1020 10V 1020A 10200W DC elektronikus műterhelés
Cikkszám
IT-M3910B-10-1020
Megosztom
Funkciók
Raktárkészlet
0 db
Gyártó
ITECH
Gyártói cikkszám
IT-M3910B-10-1020
Termék típusa
DC elektronikus műterhelés
Termékcsalád
IT-M3900B
Tokozás
Rack-be szerelhető, Asztali
Magasság
2U
Kimeneti teljesítmény
10200W
Feszültség programozási-tartomány
0 – 10 V
Kommunikációs portok
USB, CAN, LAN, GPIB (IEEE 488), Leválasztott analóg, RS-232
Áramerősség programozási-tartomány
0 – 1 020 A