ITECH IT8036-1500-80 1500V 80A 36000W DC elektronikus műterhelés
Cikkszám
IT8036-1500-80
Megosztom
Funkciók
Raktárkészlet
0 db
Gyártó
ITECH
Gyártói cikkszám
IT8036-1500-80
Termék típusa
DC elektronikus műterhelés
Termékcsalád
IT8000
Tokozás
Rack-be szerelhető, Asztali
Magasság
6U
Kimeneti teljesítmény
36000W
Feszültség programozási-tartomány
0 – 1 500 V
Kommunikációs portok
USB, CAN, LAN, GPIB (IEEE 488), Leválasztott analóg, RS-232
Áramerősség programozási-tartomány
0 – 80 A