ITECH IT8924-600-960 600V 960A 24000W DC elektronikus műterhelés
Cikkszám
IT8924-600-960
Megosztom
Funkciók
Raktárkészlet
0 db
Gyártó
ITECH
Gyártói cikkszám
IT8924-600-960
Termék típusa
DC elektronikus műterhelés
Termékcsalád
IT8900
Tokozás
Rack-be szerelhető
Magasság
24U
Kimeneti teljesítmény
24000W
Feszültség programozási-tartomány
0 – 600 V
Kommunikációs portok
RS-232, USB, GPIB (IEEE 488), LAN, CAN
Áramerősség programozási-tartomány
0 – 960 A