ITECH IT8930-150-1920 150V 1920A 30000W DC elektronikus műterhelés
Cikkszám
IT8930-150-1920
Megosztom
Funkciók
Raktárkészlet
0 db
Gyártó
ITECH
Gyártói cikkszám
IT8930-150-1920
Termék típusa
DC elektronikus műterhelés
Termékcsalád
IT8900
Tokozás
Rack-be szerelhető
Magasság
24U
Kimeneti teljesítmény
30000W
Feszültség programozási-tartomány
0 – 150 V
Kommunikációs portok
RS-232, USB, GPIB (IEEE 488), LAN, CAN
Áramerősség programozási-tartomány
0 – 1 920 A