ITECH IT8945-150-2500 150V 2500A 45000W DC elektronikus műterhelés
Cikkszám
IT8945-150-2500
Megosztom
Funkciók
Raktárkészlet
0 db
Gyártó
ITECH
Gyártói cikkszám
IT8945-150-2500
Termék típusa
DC elektronikus műterhelés
Termékcsalád
IT8900
Tokozás
Rack-be szerelhető
Magasság
37U
Kimeneti teljesítmény
45000W
Feszültség programozási-tartomány
0 – 150 V
Kommunikációs portok
RS-232, USB, GPIB (IEEE 488), LAN, CAN
Áramerősség programozási-tartomány
0 – 2 500 A