MEAN WELL SMU01M-12N 1 kimenetű DC/DC konverter; 1W; 12V 84mA; 1,5kV szigetelt
-13%
Termék ára
Kezdete: 2026.04.30   Vége: 2026.05.31
Kedvezmény a megrendelt mennyiség alapján
MennyiségKedvezményTermék Ár (Nettó)
Cikkszám
SMU01M-12N
Megosztom
Funkciók
Raktárkészlet
0 db
Rövid leírás a termékről
A MEAN WELL SMU01M-12N egy dc-dc konverter, sip, a SMU termékcsalád tagja. Kimenet: 12V 84mA, 1W kimeneti teljesítmény. Univerzális bemenet: 10.8-13.2V. Szigetelési feszültség: 1,5kV.
A termék tulajdonságai
MEAN WELL SMU01M-12N dc-dc konverter
A MEAN WELL SMU01M-12N egy sip dc-dc konverter 12V 84mA kimenettel és 1W teljesítménnyel. A SMU termékcsalád tagja. Univerzális bemenet: 10.8-13.2V.
Műszaki adatok
JellemzőÉrték
GyártóMEAN WELL
Termék típusaDC-DC konverter
TermékcsaládSMU
TokozásSIP
Bemeneti feszültségtartomány10.8-13.2V
Kimenetek száma1
Kimeneti teljesítmény1W
Kimeneti feszültség12V
Kimeneti áramerősség 184mA
OrvosiNem
KivitelFuratszerelhető
Szigetelési feszültség1,5kV
Hivatalos gyártói adatlap – MEAN WELL SMU01M-12N
Gyártó
MEAN WELL
Gyártói cikkszám
SMU01M-12N
Termék típusa
DC-DC konverter
Termékcsalád
SMU
Tokozás
SIP
Bemeneti feszültségtartomány
10.8-13.2V
Kimenetek száma
1
Kimeneti teljesítmény
1W
Kimeneti feszültség
12V
Kimeneti áramerősség 1
84mA
Orvosi
Nem
Kivitel
Furatszerelhető
Szigetelési feszültség
1,5kV