ITECH IT-M3904B-800-16 800V 16A 4000W DC elektronikus műterhelés
Cikkszám
IT-M3904B-800-16
Megosztom
Funkciók
Raktárkészlet
0 db
Gyártó
ITECH
Gyártói cikkszám
IT-M3904B-800-16
Termék típusa
DC elektronikus műterhelés
Termékcsalád
IT-M3900B
Tokozás
Rack-be szerelhető, Asztali
Magasság
1U
Kimeneti teljesítmény
4000W
Feszültség programozási-tartomány
0 – 800 V
Kommunikációs portok
USB, CAN, LAN, GPIB (IEEE 488), Leválasztott analóg, RS-232
Áramerősség programozási-tartomány
0 – 16 A