ITECH IT8036-500-240 500V 240A 36000W DC elektronikus műterhelés
Cikkszám
IT8036-500-240
Megosztom
Funkciók
Raktárkészlet
0 db
Gyártó
ITECH
Gyártói cikkszám
IT8036-500-240
Termék típusa
DC elektronikus műterhelés
Termékcsalád
IT8000
Tokozás
Rack-be szerelhető, Asztali
Magasság
6U
Kimeneti teljesítmény
36000W
Feszültség programozási-tartomány
0 – 500 V
Kommunikációs portok
USB, CAN, LAN, GPIB (IEEE 488), Leválasztott analóg, RS-232
Áramerősség programozási-tartomány
0 – 240 A