ITECH IT8006-500-40 500V 40A 6000W DC elektronikus műterhelés
Cikkszám
IT8006-500-40
Megosztom
Funkciók
Raktárkészlet
0 db
Gyártó
ITECH
Gyártói cikkszám
IT8006-500-40
Termék típusa
DC elektronikus műterhelés
Termékcsalád
IT8000
Tokozás
Rack-be szerelhető, Asztali
Magasság
3U
Kimeneti teljesítmény
6000W
Feszültség programozási-tartomány
0 – 500 V
Kommunikációs portok
USB, CAN, LAN, GPIB (IEEE 488), Leválasztott analóg, RS-232
Áramerősség programozási-tartomány
0 – 40 A