ITECH IT8030-80-900 80V 900A 30000W DC elektronikus műterhelés
Cikkszám
IT8030-80-900
Megosztom
Funkciók
Raktárkészlet
0 db
Gyártó
ITECH
Gyártói cikkszám
IT8030-80-900
Termék típusa
DC elektronikus műterhelés
Termékcsalád
IT8000
Tokozás
Rack-be szerelhető, Asztali
Magasság
6U
Kimeneti teljesítmény
30000W
Feszültség programozási-tartomány
0 – 80 V
Kommunikációs portok
USB, CAN, LAN, GPIB (IEEE 488), Leválasztott analóg, RS-232
Áramerősség programozási-tartomány
0 – 900 A