ITECH IT8902A-150-200 150V 200A 2000W DC elektronikus műterhelés
Cikkszám
IT8902A-150-200
Megosztom
Funkciók
Raktárkészlet
0 db
Gyártó
ITECH
Gyártói cikkszám
IT8902A-150-200
Termék típusa
DC elektronikus műterhelés
Termékcsalád
IT8900A
Tokozás
Rack-be szerelhető
Magasság
4U
Kimeneti teljesítmény
2000W
Feszültség programozási-tartomány
0 – 150 V
Kommunikációs portok
RS-232, USB, GPIB (IEEE 488), LAN, CAN
Áramerősség programozási-tartomány
0 – 200 A