TDK-Lambda G50-100-3P400 50V 100A 5000W programozható tápegység
Termék ára
Cikkszám
G50-100-3P400
Megosztom
Funkciók
Raktárkészlet
0 db
Gyártó
TDK-Lambda
Gyártói cikkszám
G50-100-3P400
Termék típusa
0-50V 0-100A 5000W labortápegység
Termékcsalád
Genesys+
Tokozás
Rack-be szerelhető
Magasság
1U
Kimeneti teljesítmény
5000W
Feszültség programozási-tartomány
0 – 50 V
Kommunikációs portok
RS-232, RS-485, USB, LAN, Leválasztott analóg, Modbus-TCP, EtherCAT, GPIB (IEEE 488)
Áramerősség programozási-tartomány
0 – 100 A