TDK-Lambda GEN20-165-IS420-1P230-F 20V 165A 3300W programozható tápegység
Cikkszám
GEN20-165-IS420-1P230-F
Megosztom
Funkciók
Raktárkészlet
0 db
Gyártó
TDK-Lambda
Gyártói cikkszám
GEN20-165-IS420-1P230-F
Termék típusa
0-20V 0-165A 3300W labortápegység
Termékcsalád
Genesys
Tokozás
Rack-be szerelhető
Magasság
2U
Kimeneti teljesítmény
3300W
Feszültség programozási-tartomány
0 – 20 V
Kommunikációs portok
RS-232, RS-485, USB, GPIB (IEEE 488), LAN, Leválasztott analóg
Áramerősség programozási-tartomány
0 – 165 A