ITECH IT-M3912B-500-72 500V 72A 12000W DC elektronikus műterhelés
Cikkszám
IT-M3912B-500-72
Megosztom
Funkciók
Raktárkészlet
0 db
Gyártó
ITECH
Gyártói cikkszám
IT-M3912B-500-72
Termék típusa
DC elektronikus műterhelés
Termékcsalád
IT-M3900B
Tokozás
Rack-be szerelhető, Asztali
Magasság
2U
Kimeneti teljesítmény
12000W
Feszültség programozási-tartomány
0 – 500 V
Kommunikációs portok
USB, CAN, LAN, GPIB (IEEE 488), Leválasztott analóg, RS-232
Áramerősség programozási-tartomány
0 – 72 A