TDK-Lambda GEN40-85-IEEE-3P400-F 40V 85A 3400W programozható tápegység
Cikkszám
GEN40-85-IEEE-3P400-F
Megosztom
Funkciók
Raktárkészlet
0 db
Gyártó
TDK-Lambda
Gyártói cikkszám
GEN40-85-IEEE-3P400-F
Termék típusa
0-40V 0-85A 3400W labortápegység
Termékcsalád
Genesys
Tokozás
Rack-be szerelhető
Magasság
2U
Kimeneti teljesítmény
3400W
Feszültség programozási-tartomány
0 – 40 V
Kommunikációs portok
RS-232, RS-485, USB, GPIB (IEEE 488), LAN, Leválasztott analóg
Áramerősség programozási-tartomány
0 – 85 A