TDK-Lambda Z650-0.32-L2 650V 0,32A 208W programozható tápegység
Termék ára
Cikkszám
Z650-0-32-L2
Megosztom
Funkciók
Raktárkészlet
0 db
Gyártó
TDK-Lambda
Gyártói cikkszám
Z650-0.32-L2
Termék típusa
0-650V 0-0,32A 208W labortápegység
Termékcsalád
Z+
Tokozás
Asztali
Magasság
2U
Kimeneti teljesítmény
208W
Feszültség programozási-tartomány
0 – 650 V
Kommunikációs portok
RS-232, RS-485, USB, GPIB (IEEE 488), LAN, Leválasztott analóg
Áramerősség programozási-tartomány
0 – 0,32 A