SCC115035210
Megosztom
Funkciók
Raktárkészlet
5 db
Rövid leírás a termékről
  • MPPT – Ultragyors és hatékony munkapont követő algoritmus
    • Felhős időben a fényviszonyok folyamatosan változnak
    • Akár 10%-kal magasabb energiatermelés érhető el, mint a lassabb MPPT modellekkel
  • Kimagasló munkapont követő algoritmus felhős időben is
    • Felhős időben, a teljesítmény-feszültség görbén megjelenik akár 2-3 munkapont is
  • Programozható töltési algoritmus
    • Szabadon programozható töltési algoritmusok
  • Beépített hőmérséklet-érzékelő – töltőfeszültség állítása a hőmérséklet függvényében
  • Opcionális külső hőmérséklet- és feszültségérzékelő az akkumulátor részére
  • Teljesen lemerült akkumulátor helyreállítása
    • Elkezdi a töltést, még ha az akkumulátor 0V közelében is van
  • Beépített Bluetooth Smart
  • Direct
  • Kiterjedt elektromos védettség
    • Túlmelegedés elleni védelem, illetve magas hőmérsékletnél automatikus teljesítmény csökkentés
    • Rövidzárlat és a fordított polaritású bekötéssel szembeni védelem
    • Fordított irányú áram elleni védelem
  • Kimagasló, akár 98%-os hatásfok
  • Maximális kimeneti feszültség akár 40°C-ig
Gyártó
Victron Energy
Gyártói cikkszám
SCC115035210
Termékcsalád
SmartSolar MPPT
Névleges kimeneti feszültség
12V / 24V / 36V / 48V
Maximális töltőáram
35A
Töltési algoritmus
3 lépcsős
Hőmérséklet-kompenzáció
Van
Maximális napelem feszültség
150V